}
Пробната матура по математика помага на седмокласниците да установят своите пропуски и да знаят на кои уроци да наблегнат преди реалната матура.
Имате възможност да запишете и доплънителен урок
8:00 - 18:00 ч
Онлайн достъп до всяка изминала матура и проследяване на прогреса.
Използваме най-интерaктивните методи за преподаване.
Много родители правят грешката да не поставят децата в изпитна постановка и да чакат изпитния ден. Това не дава възможност на децата да свикнат със стреса и изпитния формат. При провеждането на НВО по математика има различни фактори, които могат да притеснят учениците и те да не покажат най-добрите си познания, което може да е фатално за приема им след 7. клас. Това може да бъде избегнато с регулярно посещаване на пробни матури. При нас пробните матури се организират в стая до 10 човека и всеки ученик има собствен чин, както се очаква да бъде и в изпитния ден. Постарали сме се да направим обстановката максимално близо до реалната.
Избери едно по-различно частно образование:
Когато сте планували неотложна почивка, винаги крусистът има възможност да присъства в нашата матура дистационно.
След всяка една маатура курсистите получават обратна връзка и анализ на грешките им.
Получавате профил в нашата платформа, където качваме матурите, за да можете да ги имате за упражнение.
Пробните матури са съобразени с материала, който е взет до момента в училище. Всяка тема се разработва индивидуално за изпитния ден. Тоест, ако посетите пробна матура през първата седмица на Март месец, тя ще бъде различна от тази през втората седмица.
На нашите курсисти
Разработени за вас!
Съобразени с вашата програма
"Още когато завършвах Софийската математическа гимназия, знаех, че искам да преподавам. В няколко интервюта за олимпиадите, в които съм участвала на въпроса "Какъв ще станеш?" отговорът винаги е бил - учител. В България хората не осъзнават, колко е важно за децата, с тях да се занимават наистина добри преподаватели. "
"Желанието ми да преподавам идва още от ранна детска възраст. Видях голяма дупка в частното образование, която се опитвам всекидневно да запълвам. Посещавайки курсове видях нежеланието на хората да разберат проблемите на учениците. Това при нас не е така. Всеки курсист за нас е уникален и затова всеки курсист аз опознавам поотделно, за да можем да намерим най-подходящият начин за обучение за него."
Дата: 28.03.2023 (вторник) Час: 9:00 - 11:30
Дата: 28.03.2023 (вторник) Час: 15:00 - 17:30
Обсъждане: събота: 16:30 - 17:30
Проверете свободните дати!
Дата: 06.04.2023 (четвъртък) Час: 9:00 - 11:30
Дата: 06.04.2023 (четвъртък) Час: 15:00 - 17:30
Обсъждане: събота: 16:30 - 17:30
Проверете свободните дати!
Дата: 25.04.2023 (вторник) Час: 9:00 - 11:30
Дата: 25.04.2023 (четвъртък) Час: 15:00 - 17:30
Обсъждане: събота: 16:30 - 17:30
Проверете свободните дати!